Wellness tábor

Wellness tábor
Nízke Tatry - Bystrá/Tále

8 dní Vek: 7 - 15 Program Nízke Tatry - Bystrá/Tále

Opäť sa zapoj aj ty do letného bláznovstva! Divoká rieka, gejzíry, masážne lehátka a vírivka? To všetko zažiješ v Nízkych Tatrách vo wellness tábore s bohatým programom. Čakajú ťa neskutočné dobrodružstvá, množstvo hier, kopec zábavy, dni plné smiechu, noví priatelia a k tomu zdravé horské prostredie. Takýto je letný tábor v prostredí Národného parku Nízke Tatry v lokalite Bystrá - Tále.

Viac info

Tábor Termín Cena Rezervácia
Wellness tábor - NÍZKE TATRY - Bystrá - Tále 02.07. - 09.07.2022 Obsadené
Chcem byť náhradník
Wellness tábor - NÍZKE TATRY - Bystrá - Tále 09.07. - 16.07.2022 Obsadené
Chcem byť náhradník
Wellness tábor - NÍZKE TATRY - Bystrá - Tále 16.07. - 23.07.2022 Obsadené
Chcem byť náhradník
Wellness tábor - NÍZKE TATRY - Bystrá - Tále 23.07. - 30.07.2022 Obsadené
Chcem byť náhradník
Wellness tábor - NÍZKE TATRY - Bystrá - Tále 30.07. - 06.08.2022 Obsadené
Chcem byť náhradník
Wellness tábor - NÍZKE TATRY - Bystrá - Tále 06.08. - 13.08.2022 Obsadené
Chcem byť náhradník
Wellness tábor - NÍZKE TATRY - Bystrá - Tále 13.08. - 20.08.2022 Obsadené
Chcem byť náhradník
Wellness tábor - NÍZKE TATRY - Bystrá - Tále 20.08. - 27.08.2022 Obsadené
Chcem byť náhradník

Program

Tábor realizovaný v nízkotatranskej prírode, kde nebude chýbať kúpanie v bazéne priamo pri hoteli, chodenie po vodnej hladine - aquazorbing.  Zajazdíš si na koňoch, motorových štvorkolkách a elektrických skútroch, vyblázniš sa vo wellness centre. 

Ďalej absolvuješ diskomaratón, Activity, Slovensko Junior, indiánsky deň a hru aquaballon. V súťaži Miss a Boy sa môžeš stať hviezdou tohto leta. Nebudú chýbať večerné programy, hry, opekačka a atraktívne vychádzky krásnou prírodou.

Stravovanie

Výborná strava v dostatočnom množstve formou plnej penzie 5 x denne, raňajky formou švédskych stolov, celodenný pitný režim.

Možnosť zabezpečiť bezlepkovú stravu pre celiatikov v cene 16 € / pobyt. Objednávku bezlepkovej stravy môžete uskutočniť pri objednávaní tábora.

Ubytovanie

Perfektné hotelové ubytovanie v 3 a 4-lôžkových izbách. Každá izba je vybavená vlastným WC a sprchou. K dispozícii jedáleň, spoločenské miestnosti s FTV. V blízkom areáli hotela sa nachádza bazén, wellness centum a ihriská pre deti.  

Cena pobytu

Všetky termíny sú osemdňové a cena je uvedená v tabuľke vyššie. V cene je zahrnuté všetko: ubytovanie s celodennou stravou 5 x denne, raňajky formou švédskych stolov, celodenný pitný režim, kompletný program, skúsení táboroví vedúci, zdravotná starostlivosť, materiál na športovú a záujmovú činnosť, ceny do súťaží, DPH. Jednorazový poplatok za všetky aktivity, prípadne výlety podľa opisu vrátane vstupeniek je 19 €. Platba aj na splátky.

Poistenie

Odporúčaným príplatkom je komplexné cestovné poistenie UNION v cene 0,50 € / deň zahŕňajúce poistenie batožiny, zodpovednosti za škodu, poistenie úrazu a poistenie storna zájazdu, ktoré vás zbaví problémov v prípade ochorenia dieťaťa a iných problémov. Toto poistenie odporúčame najmä kvôli poisteniu storna zájazdu, ktoré je dôležité pri stornovaní tábora z dôvodu ochorenia dieťaťa. Bežné komerčné poistky toto riziko nepokrývajú.

Poistné podmienky nájdete tu.

 

Vek

Vek: 7 - 15 rokov.

Doprava

Doprava: individuálna.

Fotogaléria

Chceš sa táborovo naladiť uz dnes? Pozri si fotogalérie z minulých rokov!                                       

 

*Hotel zabezpečuje bezlepkovú stravu pre celiatikov za príplatok 16,- € / pobyt. Objednávku bezlepkovej stravy je potrebné vyznačiť v písomnej prihláške do letného tábora, ktorú Vám zasielame poštou na vašu adresu.