Tábor v raji

Tábor v raji
Slovenský raj - Vernár

8 dní Vek: 7 - 15 Program Slovenský raj - Vernár

Pre každoročný úspech je tu opäť náš atraktívny tábor pre všetkých, ktorí obľubujú dobrú zábavu, tímové hry vo vode aj na suchu. Zabudni na nudu, ukáž že sa vieš baviť a príď! Tábor v Slovenskom raji v krásnom, ekologicky čistom horskom a zdravom prostredí. Čarokrásna príroda robí toto miesto turisticky najatraktívnejším na Slovensku.

Viac info

Cena od:

189 €

Termín Dni Vek Cena Rezervácia
8 7 - 15 od 189 €
8 7 - 15 od 189 €
8 7 - 15 od 189 €
8 7 - 15 od 189 €
8 7 - 15 od 189 €
8 7 - 15 od 189 €
8 7 - 15 od 189 €
21.08. - 28.08.2021 8 7 - 15 Obsadené Chcem byť náhradník


 

Program

Máš sa tu naozaj na čo tešiť! Bazén priamo pri hoteli, indiánsky deň, jazdenie na koňoch, elektrické skútre, Twister, Ringo – netradičná športová hra, bojové prieťahy, fucík, bodová stena, Strachparáda, výroba suvenírov, diskotéky. 

Hlavu si prevetráš na motorových štvorkolkách, užiješ si zábavu na vode - aquazorbing a veľké trampolíny, táborák s opekačkou, Carcassone a množstvo iných hier.

Stravovanie

Výborná strava v dostatočnom množstve formou plnej penzie 5 x denne, raňajky formou švédskych stolov, celodenný pitný režim.

Možnosť zabezpečiť bezlepkovú stravu pre celiatikov*.

Ubytovanie

Ubytovanie v penzióne v 4, 5-lôžkových izbách, WC a sprchy sú na izbách. Jedáleň, spoločenské miestnosti so stolnotenisovým stolom, kozubom a TV, biliard. V areáli vyhradenom len pre deti sú aj športoviská. 

Cena

Termíny su osemdňové v cene od 189 €. V cene je zahrnuté všetko: ubytovanie s celodennou stravou 5 x denne, pitný režim, kompletný program, skúsení táboroví animátori, zdravotná starostlivosť, materiál na športovú a záujmovú činnosť, ceny do súťaží, DPH. Jednorazový poplatok za všetky aktivity podľa opisu je 19 €. Platba aj na splátky.  

Poistenie

Odporúčaným príplatkom je komplexné cestovné poistenie UNION v cene 0,50 € / deň zahŕňajúce poistenie batožiny, zodpovednosti za škodu, poistenie úrazu a poistenie storna zájazdu, ktoré vás zbaví problémov v prípade ochorenia dieťaťa a iných problémov. 

Poistné podmienky nájdete tu.

Vek:

Vek: 7 – 15 rokov. 

Doprava

Doprava: individuálna.    

Fotogaléria

Ako nám bolo po minulé roky? Pozri si fotogalérie!